Kurallar ve Şartlar

AKTRANSFER.com‘un transfer taliplerini zorlayıcı, borçlandırıcı ya da mahğdur edici özellikte hiç bir kural veya şartı bulunmamaktadır.

Transfer hizmetinden yararlanabilmek için transfer talebinde bulunmak yeterlidir. Transfer kaydı oluşturlması sırasında veya sonrasında ön ödeme, komisyon, depozit veya transfer bedelini ödeme şartı aranmamaktadır.

Transfer kaydının oluşturulması ile kayıt yapan yolcunun kendisi veya transfer talep ettiği diğer kişiler için kayıtlı eposta adresine bilgi gönderilmektedir. Transferi yapılacak diğer kişiler eğer transfer kaydı oluşturan kişi ile aynı noktaya gidecekler ise diğer kişilerin bilgilerinin sisteme kaydının yapılmasına veya ayrı transfer talebinde bulunulmasına gerek yoktur.

Transfer kaydı sırasında saati belirtilen araçlar tahmini olarak sistem tarafından otomatik olarak belirlenmektedir.

Uçak geliş, iniş veya kalkış saati ile uçuş numarasının zorunlu olarak talep edilmesi, bulunulan noktadan ayrılış ya da karşılanışızın yüzde 100 garantiye alınması içindir. Diğer anlamda; inişinizde rötar yaşanması durumunda bile transferi yapacak araç sizi havalimanında bekleyecek ve gideceğiniz yere güvenle ulaştıracaktır.

Değerli yolcularımızdan tek beklentimiz;

1- Transfer taleplerini en az 24 saat öncesinden yapmaları,

2- Aracın beklememesi, planlamanın sağlıkıl yapılabilmesi amacıyla İptal durumunda anında bizleri bilgilendirmeleridir.

Herhangi bir sorunuz olması durumunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİM

AKTRANSFER.com